ordu

4 Haziran 2022 Cumartesi Saat: 09:18

YOL ÇALIŞMASI SELE DÖNDÜ

Ünye’nin Burunucu Mahallesinde Ordu Büyükşehir Belediyesinin Yol Çalışması Sırasında Ekskavatörün ağırlığından dolayı Ünye’nin 4 Mahallesini besleyen şebeke hattı patladı.
YOL ÇALIŞMASI SELE DÖNDÜ
kyble çikolatalı fındık ezmesi
3 aralık dünya engelliler günü

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı tarafından Ünye ’de yapılan Yol çalışması esnasında ekskavatörün ağırlığından dolayı Ünye ’nin Çamurlu, Ortayılmazlar, Burunucu ve Atatürk Mahallesi olmak üzere 4 mahallenin suyunu karşılayan şebeke hattı patladı.

Ana su hattının patlamasıyla Bağdatlı Sokak göle dönüşürken Ünye Devlet Sahil Yoluna su ile birlikte akan kum, toprak ve taşlar sahil yolunda trafiğin aksamına yol açtı. Diğer taraftan bir binanın giriş katında ailesi ile birlikte yaşayan Ahmet Oral’a ait ev evi su basarken evdeki tüm eşyalar kullanılmaz hale geldi.

Ünye ilçe Emniyet Müdürlüğü patlama sonrası bir süre Ünye Devlet Sahil Yolu trafiğe kapanırken, Ordu Büyükşehir Belediyesi Devlet Sahil Yolundaki kum, toprak ve taşları temizledikten sonra trafik akışı kontrollü olarak sağlandı.

OSKİ ekipleri ana şebeke hattında onarım çalışmalarına başlarken 15:00’a kadar Çamurlu, Ortayılmazlar, Burunucu ve Atatürk Mahallelerine su verilemeyeceği öğrenildi.

Evini su basan Ünye li vatandaş Ahmet Oral ise evindeki tüm eşyaların kullanılamaz hale geldiğini ifade ederek tüm masraflarının Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanmasını istedi.

Bağdatlı sokaktaki ana şebeke hattı patlaması sonrası yol araç trafiğine tamamen kapanırken, vatandaşlar yolda yaya olarak yürürken bile güçlük çekiyorlar.

 

 

Bu haber toplam 263 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız