26 Temmuz 2022 Salı Saat: 11:18

NFK Asansör ’den Kuruluşunun 12. Yılına özel Logo yarışması..

Ünye ve bölgenin Büyük bir Markası i haline gelen NFK Asansör logosunda yeniliğe gitme kararı alarak yarım altın ödüllü bir yarışma başlattı.
NFK Asansör ’den Kuruluşunun 12. Yılına özel Logo yarışması..

Kuruluşundan bu yana Sektörde 11. Yılını geride bırakarak 12. Yılını tamamlamak üzere olan bölgenin lider asansör firması NFK Asansör kendi bünyesine kattığı yeni işyerine taşınırken yıllardır kullandığı logosunda da yeniliğe gitme kararı aldı.

‘’Tek işimiz Asansör ! Mütahit’in rakibi değil yardımcısıyız’’ sloganı ile müşteri memnuniyetini ilke edinip bu duruşundan taviz vermeyen NFK Asansör, sosyal medya hesaplarından yeni logo için yarışma düzenlediğini duyurdu.

Ünye Medya Haber Hattımıza firma tarafından yapılan açıklama da ‘’ Kuruluşumuzun 12. yılına yaklaşırken firmamıza ait yeni işyerimize taşınma hazırlıklarına başlıyoruz. Firmamızın bugünlere gelmesin de emeği ve desteği olan Müteahit, Yönetici, Kat Maliki ve mesai arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yeni süreçte sizlerin tasarladığı yeni logomuzla yolumuza devam etme kararımız kapsamında yarım altın hediyeli logo yarışması yapma kararı vermiş bulunuyoruz. Sizin büyüttüğünüz firmamızın logosuna da siz karar verin!’’ İfadelerine yer verildi.

Logo tasarlayıp yarışmaya katılmak isteyenlerin tasarladıkları logonun görselini 17, 08 2022 saat 18 00 kadar [email protected] Adresine Mail olarak göndererek katılabilirler.

Yarışma Sonrası kabul edilen Logo 19, 08, 2022 günü açıklanacak ve tasarımcıya ulaşılıp yarım altın hediyesi teslim edilecektir.

Bu haber toplam 384 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : Ünye, NFK, Asansör, Logo, Yarışması, Haber, Yarım, Altın

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız