HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
9 Ağustos 2022 Salı Saat: 18:29

ÜNYE’DE ARA VERİLEN LUNAPARK HİZMETİ TEKRARDAN FAALİYETE GİRDİ

Ünye’nin uzun zamandır hasret kaldığı Lunapark Ordu Büyükşehir Belediyesine ait olan Otoparkta açılarak tekrardan faaliyete girdi.
ÜNYE’DE ARA VERİLEN LUNAPARK HİZMETİ TEKRARDAN FAALİYETE GİRDİ
pc3

Uzun zamandır beklenen  Lunapark hizmete  açıldı. Ünye 'de  kurulan lunapark ile uzun zamandır eksikliği hissedilen ve özellikle gençler ile çocukları beklediği yeni bir sosyal yaşam alanını şehrimize kaza ndırıldı.

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi destekleriyle şehrin sosyal hayatına kaza ndırılan 7 farklı oyun grubunun yer aldığı lunapark daha ilk günden 7'den 70 e herkesin ilgisini çekti. Lunaparkın hizmete girmesini sağlayan Başkan Güler'e gençler ve çocuklar yoğun sevgi gösterisinde bulundu, lunapark için teşekkür ettiler.

 

İşletme sahibi  Burhan Bulat “Ordu'muz ve Ünye 'miz şehir içi yollarda, kavşaklarda, evlerimizin balkonlarında, şehir meydanlarında, ailelerimizle birlikte çıktığımız yürüyüş yollarında ve bisiklet yollarında gördüğümüz üzere adeta cennetten bir köşe oldu. Şehrimizi sembolize edecek kültürel zenginliğini yansıtacak park, bahçe ve sosyal yaşam alanları ile ilimize  yakışacak sosyal yaşam alanları inşa edilme devam ediliyor.

 

Ordu'da  Lunapark Ters Ev, Çınarsuyu, Asarkaya, Çamlık, Cevizdere, Boztepe  ve birçok proje hayata geçirildi. Bizde  hemşerilerimizin, gençlerimizin sosyalleşmesinde önemli bir rol oynayan ve eksikliği olan hizmeti Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler ve Ünye Belediye Başkanımızın destekleriyle Ünye 'mize kaza ndırdık.

 

Ünye'de  eksikliği hissedilen ve özellikle gençler ile çocuklarınızın beklediği bir çalışmaydı. Lunapark için çevre şehirlere gerek kalmadı. Çevre illere ve ilçelere gitmemizi gerektirecek alanları şehrimize kaza ndırmaya da devam eden başta  Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Hilmi Güler'e  ve Ünye Belediye Başkanımız Hüseyin Tavlı beye gençlerden ve ailelerden olumlu tepkiler ve teşekkürler var. Bu olumlu geri dönüşleri  bizzat yaşadığımız gibi sosyal medya da da halkın memnuniyeti yaptıkları paylaşımlarda açıkça belli oluyor.

 

Ailelerin ve gençlerin yeni buluşma yeri olan,  lunaparkta hemşerilerimiz park sorunu yaşamayacak, güven ve heyecan ile doya doya eğlenerek vakit geçirebileceklerdir. Memleketimize hayırlı olsun diyor emeği geçenlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bu haber toplam 329 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız