ordu

5 Eylül 2022 Pazartesi Saat: 12:37

ÜNYE ÇEVRE DERNEĞİNİN YENİ BAŞKANI SERDAR EROĞLU OLDU

Ünye Çevre ve İnsan Hakları Koruma Derneği Başkanı İrfan Tosun ve Yönetim kurulunun aldığı karar ile Derneğin yeni Başkanı Serdar Eroğlu oldu.
ÜNYE ÇEVRE DERNEĞİNİN YENİ BAŞKANI SERDAR EROĞLU OLDU
kyble çikolatalı fındık ezmesi
3 aralık dünya engelliler günü

8 yıl önce kurulan ve kuruluşundan bu zamana kadar Ünye Çevre ve İnsan Hakları Koruma Dernek Başkanlığını sürdüren İrfan Tosun görevini Serdar Eroğlu'na devretti. Konuyla ilgili bir açıklama yapan İrfan Tosun açıklamasında "8 yıl boyunca elimizden geldiğince Ünye 'nin çevre temizliği ve insan hakları konusunda çok ciddi faaliyetlerde bulunduk ciddi başarılar gösterdik. Ünye çamlığı bunu bir örneğidir. Gösterdiğimiz tepkiyle çamlığın özelleştirmesini durdurduk. Denize akan lağımları durdurduk, çimentonun dumanına engel olduk, Ünye ’ye dökülen çöpe karşı olduk.  Bu ve buna benzer birçok faaliyetlerde bulunurken hep halkımızla istişare halinde olduk. Ve görev değişikliğine karar verdik. Yönetim kurulu ile aldığımız kararla üyemiz Serdar Eroğlu'nun yeni başkan olmasına oy birliği ile karar verildi. Kendisine Yeni görevinde başarılar diliyorum. Neden görevi bıraktım? Ben ayrıca hem gazeteciyim hem de Deva partisi Ünye ilçe başkanıyım. Seçimlerin yaklaşması dan dolayı yoğunluğumun artması sebebiyle bu görev değişikliğine karar verdik. Bu ancak bu aileden korktuğum anlamına gelmez ben yine bu derneğin bir üyesiyim ve elimden geldiği kadar bu dernek faaliyetlerini birlikte yürüteceğiz." dedi.

 

İrfan Tosun’dan sonra Ünye Çevre ve İnsan Hakları Koruma Derneği Başkanlığı Serdar Eroğlu açıklamasında "Sayın Başkan İrfan Tosun'a ve yönetim kurulu üyelerine bana bu görevi layık gördükleri için çok teşekkür ediyorum. Kurulduğu günden beri başarılı hizmetler yapan bu derneğin faaliyetleri yine aynı başarı çizgisi ile devam edecektir. Biz dernek Başkanlığı makamına oturmak için değil Ünye 'ye sahip çıkmak için daha güzel Ünye yaratmak için buradayız Bunu zaman içinde hep birlikte göreceğiz sayın tosuna görev dönemindeki çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

Bu haber toplam 119 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : ÜNYE, ÇEVRE, DERNEĞİNİN, YENİ, BAŞKANI, SERDAR, EROĞLU, OLDU

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız