12 Eylül 2022 Pazartesi Saat: 11:16

BAŞKAN ARGAN’DAN YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan 2022-2023 eğitim öğretim yılının başlaması ile mesaj yayınladı.
BAŞKAN ARGAN’DAN YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI MESAJI

Dünya’nın hızla gelişip dönüşürken iyi yetişmiş insan gücüne ve bunu sağlayan kaliteli eğitim ihtiyacının da daha bir önem kaza ndığına değinen AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan yayınladığı mesajında:

 "Yeni bir eğitim öğretim yılına başlamanın heyecanı içerisindeyiz. Hepimizin bildiği üzere geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin güçlü bir Türkiye için daha çok okuyup, daha çok öğrenmesi gerekmektedir. Bunun için de başta eğitimcilerimiz olmak üzere hepimize birçok görev düşmektedir. Çocuklarımız ve yarınlarımız değerlidir; onları eleştirel ve yaratıcı düşünen, iletişim becerileri gelişmiş, araştıran, sorgulayan, problem çözebilen, bilgi teknolojilerinden faydalanabilen, bütün bu becerileri etkili ve güzel kullanabilen bireyler olarak yetiştirmek bizim asli görevimizdir.  Bu vesile ile 2022/2023 eğitim ve öğretim yılının fedakâr öğretmenlerimize, saygıdeğer velilerimize ve en önemlisi de gözbebeğimiz olan sevgili öğrencilerimize hayırlar getirmesini diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, yeni eğitim öğretim yılı heyecanını yürekten paylaşıyor, başarılı bir eğitim öğretim dönemi geçirmelerini temenni ediyorum." dedi.

Bu haber toplam 171 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız