5 Kasım 2022 Cumartesi Saat: 15:53

İBRAHİM OKÇU, ÜNYE İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI.

İş insanı İbrahim Okçu yaklaşan Ünye İyi Parti ilçe kongresinde ilçe aday olduğunu açıkladı. İyi Parti Ünye İlçe başkanlığına Adaylığını Ünye İyi Parti ilçe binasında yapan İbrahim Okçu’nun Basın Açıklamasında İlçe
İBRAHİM  OKÇU,  ÜNYE İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI.
OSKİ
regaip kandili

Açılış Konuşmasını İlçe Başkanı Feryal Çuhacı’nın Yaptığı Basın açıklamasında Birlik Mesajları verilirken Başkan Çuhacı konuşmasında şu ifadelere yer verdi ”Biz özgür, güçlü ve mutlu Türkiye özlemi ile bu partiyi kurduk. Hepinizin bildiği gibi çok azdık. Şimdi güçlendik. Bugün büyük bir aileyiz. Bir başkan adayımız vardı. Ailemiz bir başkan adayı daha çıkardı. Allah hayırlı, uğurlu yapsın. İnşallah kaza nan hep demokrasi, hep partimiz olur. Kaybeden yok. Kaza nan biz İYİ’leriz. Her 2 başkan adayıma hayırlı, uğurlu olsun. Türkiye’min yarınları iyi olsun, güzel olsun. Çocuklarımız aşsız, işsiz kalmasın. Mutlu ve güzel Türkiye için hep beraber el ele. Türkiye’m iyi olsun, güzel osun. Demokrat olsun, çağdaş olsun, laik olsun. Hukuk düzeni olsun. Özlediğimiz güzelliklere seçimlerden sonra ulaşacağız. Hep beraber yolumuz iktidar. ”

Ünye İlçe Başkanı Çuhacı’nın ardından konuşan İbrahim Okçu konuşmasında “Genel Başkanımızın önderliğinde yakılan meşale Allah’ın izniyle bu zamana kadar Ünye ’de şerefle taşındı. Bu süreçte bundan sonra biz de varız diyerek birlik ve beraberlik içerisinde hep beraber olma duygusuyla yola çıktık. Biz önce vatan önce memleketim diyen hukukun üstünlüğüne adaletin birliğine inanan insanlarız.  Soyulan Türkiye’ye velhasıl Türkiye’deki bütün olumsuzluklara karşı durmak için biz buradayız.

Biz Türkiye Cumhuriyeti’nin hangi şartlarda kurulduğunu ve parlamenter sistemin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Çanakkale’de, Dumlupınar’da, Sakarya’da can veren insanların vatan yapma duygusunun ne anlama geldiğini bilen insanlarız. 2. yüzyılın hikâyesini yazmak için demokratik düzende seçimle bu ceberut düzeni yıkmak için birlikte olacağız. Bu mücadelede bizi ayırmak isteyecekler, başaramayacaklar. Biz bir olursak bizi yıkamazlar. Biz en ücra köşedeki insanımızın derdi ile ve hakkı yenilen üniversiteli kardeşimizin derdi ile dertleneceğiz. Talan edilen soyulan Ünye ’nin derdi ile dertleneceğiz. Mezbele hale getirilen Kültür Sarayı’nın hesabını soracağız. Bu hesaplarımız tamamen demokratik platformda olacak. Bu şahlanışımızı Ünye ’de hep beraber gerçekleştireceğiz.

Biliyorum ki içimizde ilçe Başkanlığı yapacak kalitede yüzlerce arkadaşımız daha var. Berkay kardeşimin yerel seçimde yaptığı mücadelenin ve yönetim kurulunda yaptığı fedakârlıkları bilen bir abisiyim. Biz birlikte olursak neler başaracağımızı gördük. Bu parti vefalı bir partidir. Sayın Feryal Başkanım bu parti sizin  mutlaka değerinizi bilecektir. Başkan adaylığımız hayırlı olsun, yolumuz aydınlık olsun. Birlik olacağız, başaracağız. Burası bu ülkeyi sevenlerin partisi. Ben inanıyorum sizler de inanın, başaracağız.’ İfadelerini kullandı.

Basın açıklaması sonrasında İlçe Başkan Adayları İbrahim Okçu ve İrfan Demir poz vererek birliktelik mesajı verdiler.

 

Bu haber toplam 193 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : ünye, ünyehaber, ibrahimokçu, iyiparti

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız