8 Kasım 2022 Salı Saat: 10:26

KÜLTÜR GEZİSİ ÖDÜLÜ SAHİPLERİYLE BULUŞTU

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen liseler arası münazara yarışması, üyeleri ve finale kalan takımların danışman öğretmenleri için Güney Anadolu'ya gezi gerçekleştirdi.
KÜLTÜR GEZİSİ ÖDÜLÜ SAHİPLERİYLE BULUŞTU
OSKİ
regaip kandili

Haziran ayında gerçekleşen ve Çaybaşı Şehit Çetin Ak Anadolu Lisesi’nin galibiyetiyle sonuçlanan yarışma sonrası gezi ödülü kaza nan grup, Kasım ayının ilk haftasında üç günlük Gaziantep, Şanlıurfa ve Mardin illerine düzenlenen gezi programı ile ödülün tadını doyasıya yaşadı.

 

YARIŞMANIN GALİBİ ÇAYBAŞI OLMUŞTU

 

Kurum ve kuruluşlarla yaptığı iş birliği çalışmaları ile Ordu ’da çeşitli etkinliklerin hayata geçirilmesine öncülük eden Ordu Büyükşehir Belediyesi, öğrencilerin kendine güven duygusunun gelişmesi, kendilerini daha rahat ifade edebilmeleri, farklı görüşleri bir arada yaşatabilme, kanıtlar ve bilgiler yoluyla mantık yürüterek fikirlerini savunmalarına katkıda bulunmak amacıyla ordu haber leri">Ordu İl Milli  haber leri">Eğitim Müdürlüğü ile “Münakaşa Değil Münazara” yarışması gerçekleştirmişti. Haziran ayında final heyecanı yaşanan yarışmada gülen taraf Çaybaşı Şehit Çetin Ak Anadolu Lisesi olmuştu.

 

Yoğun katılımla gerçekleşen finalde Çaybaşı Şehit Çetin Ak Anadolu Lisesi ve ordu haber leri">Altınordu TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “ Ordu İlinde Alternatif Tarım Ürünleri Çeşitliliğine Daha Çok Önem Verilmelidir” tezi ve anti tezi ile düşüncelerini savunmuş, takımların düşüncelerini ortaya koymasının ardından alanında uzman jüri üyelerinin değerlendirmesi sonucunda birinciliği Çaybaşı Şehit Çetin Ak Anadolu Lisesi takımı kaza nmıştı.

 

 

TAKIMLAR ÇEŞİTLİ ÖDÜLLER KAZA NMIŞTI

 

Yarışma sonucunda dereceye giren takımlar çeşitli ödüller kaza nmıştı. 1’inci olan Çaybaşı Şehit Çetin Ak Anadolu Lisesi takımı öğrencilerine 6 bin TL para ödülü (her öğrenciye 2 bin TL), okula dizüstü bilgisayar, danışman öğretmene 3 günlük kültür gezisi; 2’inci olan Altın ordu TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi takımı öğrencilerine 4 bin 500 TL para ödülü (her öğrenciye 1.500 TL), okula dizüstü bilgisayar, danışman öğretmene 3 günlük kültür gezisi ve 3’üncü olan iki takım  fatsa haber leri">Fatsa Anadolu Lisesi ve Ulubey Anadolu Lisesi takımlarının öğrencilerine ise 3 bin TL para ödülü (her öğrenciye bin TL), okula dizüstü bilgisayar, danışman öğretmene 3 günlük kültür gezisi verilmişti.  

Bu haber toplam 84 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : gezi, kültür, ordu, ünye, yarışma

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız