10 Kasım 2022 Perşembe Saat: 11:21

BAŞKAN ARGAN’DAN 10 KASIM MESAJI

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 84. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayınlayan AK Parti Ünye İlçe Başkanımız Kenan Selim Argan: “İstiklal Savaşımızın başkumandanı, bağımsızlığımızın sembolü ve Cumhuriyet
BAŞKAN ARGAN’DAN 10 KASIM MESAJI
OSKİ
regaip kandili

AK Parti Ünye İlçe Başkanımız Kenan Selim Argan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 84. yıldönümü münasebetiyle yayınladığı mesajında: “Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Kurtuluş Savaşı ile Türk milletinin yeniden ve daha güçlü bir şekilde tarih sahnesine çıkmasını sağlamış, kurduğu Cumhuriyet ile de Türk insanına çağdaş uygarlığın kapılarını açmıştır. Cumhuriyetimizi bu toprakların tüm renklerini kaynaştırarak inşa eden Gazi Mustafa Kemal, milletimizi müşterek bir ideal etrafında birleştirmeyi başarmış, Türkiye'nin bağımsızlığı ülküsünü benimsemiştir. Gazi Mustafa Kemal’in en büyük ideali, Türkiye'yi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak olduğu kadar milli iradenin, millet egemenliğinin her şart altında korunması ve savunulması olmuştur.

Atatürk’ün bizlere bıraktığı ölümsüz eserlerine sahip çıkmak bizim millet olarak temel görevimizdir. Bizlere gösterdiği muasır medeniyet seviyesinin üzerine ülkemizi taşıma konusunda var gücümüzle gayret göstermekteyiz. AK Parti olarak Cumhuriyetimizin kuruluş ilkelerine, ideallerine sımsıkı bağlı kalarak, cumhuriyetimizin temel değerlerini koruyarak, kaza nımlarını arttırarak, ülkemizi hak ettiği çağdaş seviyelere taşıyarak yolumuza devam ediyoruz. Bu anlamlı günde bize Türkiye Cumhuriyeti gibi onurlu bir miras bırakan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, çalışma ve silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimizi minnet, şükran ve saygıyla anıyorum. Ruhları şad olsun.” dedi.

Bu haber toplam 84 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : başkanargan, mesaj, haber, ordu, ünye

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız