Deneme

1 Şubat 2023 Çarşamba Saat: 10:54

SOSYAL MARKET İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR

Ordu’da bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşlar için Sosyal Market Projesi’ni başlatan Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaçların kolay yoldan giderilmesine imkân sağlıyor.
SOSYAL MARKET İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR
777856
RAMAZAN ÇOCUK

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in öncülüğünde hayata geçirilen Sosyal Market ile alışılagelmiş konsepti geri de bırakan Büyükşehir Belediyesi yardımlarını alışveriş kültürü çerçevesinde ulaştırıyor.  Hanelere özel olarak hazırlanan puanlı kartlar ile Sosyal Market’ten ücretsiz faydalanan vatandaşlara koli yardımlarının ötesinde öncelikli ihtiyaçlarını dilediği gibi giderme özgürlüğü sağlanıyor. Vatandaşlar öncesinde aldıkları koli yardımları ile sadece pirinç, makarna, un gibi ihtiyaçlarını giderebilirken bu market ile giyimden gıdaya, temizlik ürünlerinden kırtasiyeye tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

 

BİR MARKETE GİRER GİBİ ALIŞVERİŞ YAPILIYOR

 

Ürün çeşitliliği açısından şehirde bulunan diğer marketleri aratmayan Sosyal Market’e gelen vatandaşlar bir markete girer gibi kendi istediklerini temin ediyor. Bir kolinin içerisine sığan ihtiyaçların dışında özgürce hareket eden vatandaşlar dilediğince alışveriş yapabiliyor.

 

HAYIRSEVERLER İLE İHTİYAÇ SAHİPLERİ ARASINDA KÖPRÜ OLDU

 

Rafları kendi imkânları doğrultusunda boş bırakmayan Ordu Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım etmek isteyen hayırseverlere de Sosyal Market aracılığı ile imkan sağlıyor. Hayırsever firma ve kişilerden büyük destek gören Sosyal Market’e dışarıdan gelen yardım her geçen gün artıyor. Bu zamana kadar 45 hayırsever firma ve kişiden yardım alan Sosyal Market, yardımları şeffaf bir işleyiş ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

 

 

MOBİL UYGULAMA İLE ALDIKLARI ÜRÜNLER KAPILARINA GÖTÜRÜLÜYOR

 

Markete gelemeyen uzak ilçelerdeki vatandaşlar için geliştirilen mobil uygulamayla da ihtiyaç sahiplerinin seçtiği ürünler kapılarına kadar götürülüyor. Böylelikle hem onlara uzak yakın ediliyor hem de ihtiyaç sahibi vatandaşlar arasında eşitlik sağlanmış oluyor.

 

BİRÇOK İHTİYAÇ SAHİBİ AİLE YARARLANIYOR

 

Açıldığı günden bu yana ihtiyaç sahiplerinin temel ihtiyaçlarını karşılama konusunda büyük öneme sahip olan Sosyal Market’ten birçok ihtiyaç sahibi aile yararlanıyor.

 

Bu haber toplam 99 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : ordu, büyükşehir, ihtiyaç, sahibi, sosyal, market

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız