5 Mayıs 2023 Cuma Saat: 11:09

ŞAHİNDEN SERT TEPKİ “HER SEÇİM BEKA DİYEREK MİLLETİ KANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR”

İçişleri Eski Bakanı İyi Parti Ordu Milletvekili Adayı İdris Naim Şahin katıldığı Ortak Yayında 14 Mayıs seçimlerini Cumhur İttifakı'nın “Beka Sorunu” olarak yorumlamasına sert tepki gösterdi
ŞAHİNDEN SERT TEPKİ “HER SEÇİM BEKA DİYEREK MİLLETİ KANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR”

İçişleri Eski Bakanı İyi Parti Ordu Milletvekili Adayı İdris Naim Şahin Oney Flash Fm, Ünye Kent, Ünye Medya Ajans ve Melodi Fm Seçim Özel Ortak Yayınına Katıldı. Gazeteciler Hakan Korkmaz, Murat Erkuş ve Ali Öztürk’ün sorularını yanıtlayan Şahin  “Her Seçim Beka Diyerek Milleti kandırmaya çalışıyorlar, Artık halk uyanmıştır, millet uyanmıştır ve Yeter söz milletindir.”

Şahin’in Programdaki ifadeleri şu şekilde:

14 Mayıs’ta seçim darbe mi, demokrasi mi? Sen gelirken demokrasi, başkası gelirken darbe mi oluyor? Böyle yapay gündemler, bence tuzak gündem bunlar. Suriye sınırı delik deşik, beka sorunu değil mi? Dış politika zik zak yapıyor, beka sorunu değil mi? Ege adaları işgal edilmiş, beka sorunu değil mi? Tank Palet satılmış, beka sorunu değil mi? Türk lirası yerlerde sürünüyor, beka sorunu değil mi? Sağlık sorunu dip halen, her yerde sağlık sorunu... Artık hastane için torpilli talepleri var, sahada karşılaşıyoruz. Beka sorunu değil mi? Yargı bağımsızlığı gitmiş, beka sorunu değil mi? Askeri hastanelerin kapatılması sıkıntı değil mi? Askeri okulların kapatılması çok mu doğru? Fındık piyasasının yüzde otuzunun bir yabancı firmaya peşkeş çekilmesi beka sorunu değil mi? İstanbul'da belli ilçelerin demografik yapısı değişmiş beka sorunu değil mi? Yavuz hırsız ev sahibini bastırıyor. Kurmuş 20 tane televizyon, 30 tane gazete... Hortumla milletin parasını oraya. Trol ordu su ile saldır. Bir yere kadar… Bekaya, milli güvenliğe ve milletin bekasına yönelik aleyhteki icraatların hesabı sorulacak bu memlekette.  Sorulmalıdır. Artık halk uyanmıştır, millet uyanmıştır ve Yeter söz milletindir.”

Bu haber toplam 907 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız