10 Mayıs 2023 Çarşamba Saat: 17:01

ŞAHİN: “VARLIĞIM TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN DEMEYE VAR MISINIZ?”

İçişleri Eski Bakanı, İYİ Parti Ordu Milletvekili Adayı İdris Naim Şahin, Ünyelilerle buluştu.
ŞAHİN: “VARLIĞIM TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN DEMEYE VAR MISINIZ?”

Şahin’e Ordu Milletvekili Adayı Çiğdem Çelenk Karayakaya, Ordu Milletvekili Adayı Murat Vardar, Ordu İl Başkanı Melikşah Murat Genç, Fatsa İlçe Başkanı Eda Doruk Çivici, Ünye İlçe Başkanı İrfan Demir ve Eski Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu eşil etti. İlk olarak Maydenim tekstil ve Uslu Fındığı ziyaret ettikten sonra ettikten sonra Cumhuriyet Meydanında düzenlenen Mitingde konuşma yaptı ardından Programına Niksar caddesinde Esnaf ziyareti ile devam etti. Olumsuz hava koşullarına aldırış etmeden Ünye lilere seslenen Şahin’i yüzlerce kişi dinlemeye geldi ve Miting sonrası Şahin’e eşlik ettiler.

Şahin Konuşmasında “Varlığım Türk Varlığına Armağan Olsun Demeye Var Mısınız?” diye seslenmesi dikkat çekti.

Şahin’in Konuşmalarından detaylar şu şekilde:

“İftiraları parçalamaya, yalanları yıkmaya evet miyiz? Yavuz hırsızları 14 Mayıs tarihinde yakalayıp Millete teslim etmeye, Adalete teslim etmeye evet miyiz? 21. Yüzyıl’a Türk’ün Mührünü vurmaya evet miyiz? 15 Mayıs’tan itibaren Milliyetçi Hareket Partisinin söyleyipte yapamadığı, İnşallah bizim yeni Eğitim öğretim yılında çocuklarımıza Eylül ayında Okullar açıldığında ‘Türk'üm, doğruyum, çalışkanım. Yasam, küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak, yurdumu, milletimi özümden çok sevmektir. Varlığım Türk varlığına armağan olsun.’ Demeye var mısınız?

Hakaret dilini, Kin duygusunu, Küfür ifadelerini ve Kavga Siyasetini bitirmeye Kardeş Olmaya Türk Milletinin Birliği Ülküsüne var mısınız? Öyleyse Güzel Ünye ’miz      Biz bir İlçeyiz 18 tane kardeşimiz var Kardeşlerimize selam gönderiyor muyuz? Helal olsun, Allah ne muradınız varsa versin Önce size sonrada bize nasip etsin inşallah. Siz varsanız biz varız, Biz yoksak siz yine bi çare bulursunuz. Milletin evlatları tükenmez aynı plağı tekrar etmeye gerek yok. Bugün bu kadrolar yarın başka iyi kadrolar sizin karşınızda olacak inşallah”

Bu haber toplam 1.007 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız