HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
3 Ocak 2023 Salı Saat: 18:36

ÜNYE SAHİL KÖYDE BİR GARİP YOL HİKAYESİ

Ünye Sahil köyü mahallesinde Ünye Belediyesi tarafından açılan ve sonradan yine Ünye Belediyesi tarafından kapatılan yola tepki.
ÜNYE SAHİL KÖYDE BİR GARİP YOL HİKAYESİ

Sahil köyü mahalle muhtarı Mehmet Şensoy Ünye Belediyesi’nin defalarca kez açtığı yolu kapatan Ünye Belediyesi’ne tepki gösterdi.

Defalarca kez Ünye Belediyesi tarafından açılmasına rağmen hemen ardından çok geçmeden yine Ünye Belediyesi’nin başka bir birimi tarafından yola moloz dökülmek suretiyle kapatıldığını belirten Ünye Sahil köyü mahallesi muhtarı Mehmet Şensoy yapılan bu uygulamaya anlam veremediğini belirtti.

Muhtar Şensoy 80 haneye hitap eden yolumuz olan mahalleye giriş çıkışları imkansız hale getirilmesine sebep olan molozların dökülmesine isyan ederek şikayetlerini Ünye Medya Haber mikrofonlarına anlattı.

BU İLK DEĞİL!

Muhtar Şensoy: İşlevli bir yol. 80 hanenin Samsuna giderken, Ünye ’ye giderken, fabrikalarına giderken dolmuşa giderken, mezarlığa giderken ihtiyacını görmek için işlevli bir yol.

Bu yol bir süre önce yağmur ve sel sularından dolayı yapılmıştı yine, faaldi fakat bir süre önce yağmur ve sel sularından dolayı çakıllar alındı, defalarca kez bu yolu açtırmamıza rağmen nasıl oluyor da birileri bu yolu ivedilikle kapatabiliyor! Biz hizmet alırken bu kadar hızlı alamıyoruz da, bu yolu kapatmak isteyen kişiler nasıl bir bağlantısı varda biz açtırır açtırmaz peşimizden kapattırabiliyor.

YOL KAPATMAK ÇÖZÜM OLMAMALI

Bu yol çevreler tarafından yanlış şekilde kullanılıyor olabilir, bundan rahatsız olanlarda olabilir, çözümü yolu kapatmak olmamalı. Yol kapatılmamalı eğer bu yolda kanunsuz bir şekilde başkalarına zarar verici davranışlar oluyorsa bunun karşılığında o insanlara karşı devletimizin kanunu var. O insanlara karsı yaptırım uygulanmalı. 80 hanenin hizmet gördüğü grup yolu kapatılmamalı.

Bu haber toplam 1.523 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : ÜNYE, SAHİL, KÖYDE, BİR, GARİP, YOL, HİKAYESİ, BELEDİYE, MUHTAR, HABER

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız