16 Şubat 2021 Salı Saat: 12:05

ÜNYE BELEDİYESİNDEN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERERE 130 TABLET

Ünye Belediyesi, pandemi döneminde online eğitim gören öğrencilere yönelik Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere 130 adet tablet teslim etti.
ÜNYE BELEDİYESİNDEN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERERE 130 TABLET

Ünye belediye başkanı tarafından teslim edilen tabletleri Tabletleri teslim alan Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, “Uzaktan eğitim faaliyetlerimiz devam ederken Sayın Belediye Başkanımızın bizlere sunmuş olduğu destek çok kıymetli ve önemli. İnşallah bizler bu tabletleri öksüz ve yetim öğrenciler ile maddi sıkıntı yaşayan ve EBA’ya erişimde sıkıntı yaşayan öğrencilerimize okul müdürlerimiz vasıtasıyla ulaştıracağız. Hem bizlere verdiği tablet desteği nedeniyle hem de ne zaman sıkıntımız olsa yanımızda olan Başkanımız Hüseyin Tavlı ’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Müdür Tokgöz ayrıca Ünye ’de eğitim öğretim faaliyetleriyle ilgili olarak “Geçtiğimiz yıl Mart ayından bu yana eğitim öğretim faaliyetlerimizi uzaktan eğitim yoluyla sürdürüyoruz. 15 Şubat’tan itibaren de özellikle köy ve benzeri seyrek nüfuslu yerlerin yüz yüzeeğitim öğretime başlamasıyla Ünye ’de 1600 öğrencimiz yüz yüze eğitime başladı. İnşallah 1 Mart itibariyle ilkokul ve Ortaokulların 8. Sınıarı ve liselerin 12. Sınıarı yüz yüze eğitime başlayacaklar” diye konuştu. “Bu Süreçte Eğitime Katkı Sunduk” Eğitime her zaman destek verdiklerini belirten Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ise “Dünya’yı etkisi altına alan Pandemi ile mücadelemiz sürüyor. Ülkemiz gelişmiş ülkeler arasında en iyi şekilde pandemi ile mücadeleyi sürdürüyor. Bizler de Ünye ’de maske, dezenfektanlarla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu süreçte öğrencilerimiz tabi okullarından uzak kaldı. Eğitimden yoksun kalmamaları için Milli Eğitim Bakanlığı uzaktan eğitimle öğrencilere ulaşıyor. Bizler de bu sürece katkı sunmak adına ihtiyaç sahibi öğrencilerimize yönelik 130 adet tableti Milli Eğitim Müdürlüğümüze teslim ettik ve dağıtımına başlandı. Bu süreçte en çok gayret gösteren sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Tabletlerimiz öğrencilerimize hayırlı olsun” diyerek tabletleri Müdür Tokgöz’e teslim etti.


Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7