6 Eylül 2021 Pazartesi Saat: 11:06

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINI KUTLUYOR, HUZUR, MUTLULUK VE BAŞARI GETİRMESİNİ DİLİYORUM ”

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı dolayısı ile bir Kutlama Mesajı yayınladı.
2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINI KUTLUYOR, HUZUR, MUTLULUK VE BAŞARI GETİRMESİNİ DİLİYORUM ”

“Ülkemizin Düşünen Üreten ve Yarışan Gençlere İhtiyacı Var” dıyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler: yayınladığı mesajında,

"Öncelikle covid-19 salgını nedeniyle bu yıl da kısıtlı şartlar altında yapılacak olan eğitim öğretim yılının değerli öğretmenlerimiz ve sevgili öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Salgının devam ettiği bu süreçte okullarımızı güvenle açabilmek için gerekli tüm tedbirler alınmış olsa da sizlerden maske, mesafe ve temizlik kurallarına daha fazla dikkat etmelisiniz. Sevdiklerimizin ve kendi sağlığımızı korumak için mutlaka maske takalım, sosyal mesafe kuralına uyalım ve temizliğe önem verelim. Evlatlarımızın sağlığı her şeyden önemlidir.

 

Yeni eğitim ve öğretim dönemi araştırıp sorgulama yeteneğine sahip, bilgi üretebilen ve bilimsel gelişmeleri takip edebilen nesiller yetiştirmek adına yeni bir heyecanla değerlendirilmelidir. Bu ülkenin sizin gibi düşünen, üreten ve yarışan gençlere ihtiyacı var.

 

Bu düşünceyle geleceğimizin teminatı olan başta büyük fedakârlıklarla çalışan öğretmenlerimiz olmak üzere tüm eğitim çalışanlarımızın, öğrencilerimizin ve kıymetli velilerimizin 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılını kutluyor, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini diliyorum ” ifadelerini kullandı.

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE HABER VE MEDYA AJANS Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7