büyükşehir
8 Aralık 2021 Çarşamba Saat: 12:11

Ünye Ticaret ve Sanayi Odasından Fenlisesine 3 boyutlu yazıcı

Ünye Ticaret ve sanayi Odası ( ÜTSO ) Ünye Fen Lisesi Teknoloji Laboratuvarına 3D Yazıcı hediye etti.
Ünye Ticaret ve Sanayi Odasından Fenlisesine 3 boyutlu yazıcı

İlçemizde bulunan Ünye Fen Lisesi Teknoloji sınıfına 3boyutlu yazıcı hediye etmek üzere Başkanımız Ünye Ticaret ve Sanayi Odası ( ÜTSO ) Başkanı İrfan AKAR öncülüğünde , Yönetim Kurulu Üyesi Murat YİĞİT, Meclis Üyesi  Tekin AK ve İş adamı Serkan ÖNDER ile birlikte   Ünye Fen Lisesi Teknoloji sınıfını ziyaret etti. Ziyaret te teknoloji sınıfına 3 boyutlu yazıcı hediye edildi.

ÜTSO Başkanı AKAR ziyaret ile ilgili yaptı ğı açıklamada, ‘’Okulumuzdan teknoloji sınıfı kurduklarını, bunun için desteğe ihtiyaçları olduklarını öğrendik ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte oturup ne yapabiliriz diye düşündük. Bizde Ünye Ticaret ve Sanayi Odası olarak 3 Boyutlu yazıcı alarak az da olsa katkı sağlama kararı aldık. Sınıfın tamamlanabilmesi için çalışmalar halen devam etmektedir. Buradan iş adamlarımıza ve diğer STK’larımıza seslenmek istiyorum. Teknoloji çağında yaşıyoruz, gençlerimizin de bu konularda eğitime bilgiye ihtiyaçları var, desteğe ihtiyaçları var bu konuda desteklerinizi esirgemeyin dedi. Okul yönetimi yaptı kları destek için başta Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız İrfan AKAR olmak üzere Yönetim Kuruluna verdikleri destek için çok teşekkür ederiz. Çocuklarımızın eğitim ve öğretimine katkı sağlanması noktasında işadamlarımızın da bu sınıfın oluşturulması için desteklerini bekliyoruz.’’İfadelerini Kullandı.

Bu haber toplam 101 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : Ünye, Ticaret, ve, Sanayi, Odasından, Fenlisesine, 3, boyutlu, yazıcı

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER AJANSI Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

G-0M8FWJ5EH7