ordu

28 Temmuz 2022 Perşembe Saat: 12:21

ORMEK’TE ÖĞRENDİLER, ESERLERİNİ SERGİLEDİLER

Çatalpınarlı Kursiyerler Ormek’te Aldıkları Fotoğrafçılık Eğitiminin Ardından Fotoğraf Sergisi Açtı
ORMEK’TE ÖĞRENDİLER, ESERLERİNİ SERGİLEDİLER
kyble çikolatalı fındık ezmesi
3 aralık dünya engelliler günü

Ordu Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kursları Çatalpınar Kurs Merkezi’nde Fotoğraf Çekimi ve Görsel Düzenleme Kursuna katılarak eğitim alan kursiyerler, hazırlanan yıl sonu sergisinde eserlerini sergiledi. Açılan sergi vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görürken eserlerde ziyaretçilerin beğenisini kaza ndı.

 

ORMEK vatandaşların bilgi ve beceri yönünü geliştirmelerine ve ev ekonomilerine katkı sağlamalarına yönelik faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor. Toplumun her kesimine yönelik eğitimler veren ORMEK, açtığı kurslarla vatandaşlara meslek ve sanat eğitimi imkânı sunarken birçok alanda da kendilerini geliştirmelerine rehberlik ediyor.

 

KENDİ ÇEKTİKLERİ FOTOĞRAFLARI SERGİLEDİLER

 

Birçok grupta eğitimler veren ORMEK’lerde yıl sonu etkinlikleri ile hem kursiyerler hem de eğitmenler başarılı çalışmalar yürütüyor. Bu kapsamda 2021-2022 eğitim-öğretim yılının ardından Çatalpınar ORMEK Kurs Merkezi ve Çatalpınar Halk Eğitimi Merkezi iş birliğinde düzenlenen Fotoğraf Çekimi ve Görsel Düzenleme Kursu’nda eğitim alan kursiyerler kendi eserlerinden oluşan fotoğraf sergisi açtı. Kapalı Halı Saha ve Çatalpınar Belediyesi Konferans Salonu’nda açılan sergi, yoğun ilgi görürken eserlerde ziyaretçilerin beğenisini kaza ndı. Sergide ayrıca 15 Temmuz’u anlatan fotoğraflarda yer aldı.

 

KURSİYERLER’DEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

 

Çatılpınar ORMEK’te eğitim alan ve sergi açan kursiyerler duygu ve düşüncelerini dile getirdiler. Çatalpınar’da birçok alanda eğitim veren ORMEK’in olmasından dolayı mutlu olduklarını dile getiren kursiyerler, kendilerine bu imkânı sunan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini ilettiler.

 

1000’İ AŞKIN KURSİYER EĞİTİM ALDI

 

Öte yandan 2021-2022 döneminde Çatalpınar ORMEK ve Çatalpınar Halk Eğitimi Merkezi ile iş birliğinde açılan Spor, El Sanatları ve Teknoloji gibi birçok alanda 1000’i aşkın kursiyerde eğitim aldı.

Bu haber toplam 125 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız