20 Ocak 2023 Cuma Saat: 14:04

2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İLK DÖNEM KARNE DAĞITIM TÖRENİ YAPILDI

2022-2023 yılı eğitim öğretim yılı 1. Dönem karne dağıtım töreni Yunus Emre İlköğretim okulunda 10:00’da gerçekleşti.
2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İLK DÖNEM KARNE DAĞITIM TÖRENİ YAPILDI
OSKİ
regaip kandili

Ünye Yunus Emre İlköğretim okulunda karne alacak öğrencilere Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , Ünye Kaymakamı Ayhan Işık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz, Ünye İlçe Emniyet Müdürü Celal Sarısoy, Jandarma Komutanı Üsteymen Muhammet Ali Gökkan ve öğrenci velileri katılımlarını gösterdi.

 

Ünye kaymakamı Ayhan Işık öğrencilere karne dağıtılmadan önce bir konuşma yaparak “Öğretmenlerine katkılarından emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. İyi tatiller diliyorum.” dedi.

 

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ; “Pandeminin etkisinin kalkmasıyla yüz yüze eğitiminde yeniden başladığı süreci de tam manasıyla yakaladık. İlk yarı da böyle bir sıkıntı yaşamadık. Hiçbir okulumuzda pandemiden ya da geçmişten kaynaklı sıkıntılardan ne kapanmaya nede aşı derece de rahatsızlanmasına neden olacak bir durum olmadı.Okullarımızın ortamda gördükleri eğitimde gördükleri eksiklikleri noktasında bunların tamamlanmasına vesile oluruz. Okullarımızın da fiziki şartlarında eksiklik varsa bizde onları gidermek için bu tatil sürecini fırsat bilip inşallah o eksiklikleri tamamlarız. Bizde yerel yönetim olarak fiziki şartların iyileşmesinde üzerimize düşen herhangi bir görev varsa biz zaten her zaman yanınızda olduk. Bugünde Allah’ın izniyle yanınızda olduk. İyi bir tatil dönemi temenni ediyoruz. Hem öğretmenlerimizin hem öğrencilerimizin kaza sız, belasız, keyifli, huzurlu bir yarı yıl tatili geçirmenizi temenni ederiz.” Dedi.

  Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz; “Bugün öğrencilerimizin karne heyecanına karne sevincine burada birlikte ortak olacağız. İlçemizde bugün 84 okulumuzda 26.450 öğrencimiz karne sevinci yaşayacaklar. Bizde de bu sevincimize temsil olarak bu okulumuzda katılacağız. Bir dönem boyunca başarılı, kaza sız belasız, mutlu bir şekilde sona erdirdik. Bunda hiç kuşkusuz öğretmen arkadaşlarımızın emeği en büyük olan kısım sizlerin huzurunda değerli öğretmen arkadaşlarımıza bir dönem boyunca yapmış oldukları çalışmalar için teşekkür ediyorum. Bizlerde bu 11 günlük tatil sürecinde okullardaki eksiklikleri tamamlayıp öğrencilerimiz  için  öğretmenlerimiz için hazır hale tekrar getireceğiz.” dedi.

 

Bu haber toplam 73 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız