16 Şubat 2019 Cumartesi Saat: 10:49

ÜNYE CENAZE VEFAT HABERLERİ

ÜNYE CENAZE VEFAT HABERLERİ ŞABAN KANDEMİR VEFAT  ETMİŞTİR Çaybaşı Hacıali Mahallesinden, Merhum Ali Kandemirin Oğlu, Seyfettin Sebahattin Ve Enver Kandemir Kardeşlerin Babaları, Şaban Kandemir Vefat Etmiştir.
ÜNYE CENAZE VEFAT HABERLERİ

ÜNYE CENAZE VEFAT HABER LERİ

ŞABAN KANDEMİR VEFAT  ETMİŞTİR

Çaybaşı Hacıali Mahallesinden, Merhum Ali Kandemirin Oğlu, Seyfettin Sebahattin Ve Enver Kandemir Kardeşlerin Babaları, Şaban Kandemir Vefat Etmiştir .

Cenaze Namazı Bu Gün İkindi Namazına Müteakiben Çaybaşı Hacıali Mahallesi Camiinde Kılındıktansomra Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

NURİYE ÇAKMAK VEFAT ETMİŞTİR

Kaledibi Mahallesinden Merhum Mustafa Çakmak’ın Eşi, Merhum Nuri, Selahettin Ve İlyas Çakmak Kardeşlerin Anneleri, Nuriye Çakmak Vefat Etmiştir .

Cenaze Namazı Bu Gün İkindi Namazına Müteakip Kaledibi Merkez Camiinde Kılındıktan Sonra Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

HAVVA TÖNGEL VEFAT ETMİŞTİR

Pelitliyatak Yukarı Mahallesinden, Ramazan Töngelin Gelini, Muammer Varilcinin Kızı, Yüksel Töngelin Eşi, Havva Töngel Vefat Etmiştir .

Cenaze Namazı Bu Gün Öğle Namazına Müteakip Pelitliyatak Merkez Camiinde Kılındıktan Sonra Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

ÜNYE HABER AJANSI

Bu haber toplam 785 defa okunmuşturHaber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız