ordu

HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
22 Kasım 2022 Salı Saat: 12:47

NARKOTİK ŞUBE’DEN UYUŞTURUCU BASKINI

14/11/2022 Tarihinde başlayan ve günler süren narkotik şube operasyonlarında şüpheli şahıslara yapılan aramalarda uyuşturucu maddeler ele geçirilmiştir.
NARKOTİK ŞUBE’DEN UYUŞTURUCU BASKINI

BASIN BİLDİRİSİ

 

14/11/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (1) şahsın üzerlerinde ve eşyalarında yapılan aramada toplam (1) gr. Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

 

14/11/2022 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan üç şüpheli şahsın üzerlerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada (1) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup;  şüpheli şahıslar hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

 

15/11/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerlerinde ve eşyalarında yapılan aramada (1) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

 

15/11/2022 tarihinde Ünye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğince şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerinde yapılan aramada (3) gr. Esrar ile (1) adet Sentetik Ecza maddesi ele geçirilmiş olup;  şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

 

15/11/2022 tarihinde Kumru İlçe Emniyet Amirliği görevlilerince şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan bir şüpheli şahsın üzerinde, eşyalarında ve araçta yapılan aramada toplam (17) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup;  şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

 

17/11/2022 tarihinde Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince (4) şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı ayrı ayrı adli işlem yapılmıştır.

 

18/11/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce (1) şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

 

19/11/2022 tarihinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce şüphe üzerine durdurulan bir araçta bulunan (1) şahsın üzerlerinde ve eşyalarında yapılan aramada toplam (2) gr. Esrar maddesi ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

 

19/11/2022 tarihinde Kumru İlçe Emniyet Amirliği görevlilerince şüphe üzerine durdurulan bir şahsın üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada (1) gr. Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş olup;  şüpheli şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmaktan dolayı adli işlem yapılmıştır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Bu haber toplam 77 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : narkotik, uyuşturucu, ünye, kumru

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız