HABER ARAMA
SON DAKİKA HABERLER
2 Eylül 2022 Cuma Saat: 10:44

KARDİYOLOJİ HASRETİ SONA ERDİ

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan atamalar sonucunda Ünye Devlet Hastanesine Kardiyoloji uzmanı atandı. Yapılan atamalarda 5 uzman hekim Devlet hastanesi bünyesine katıldı.
KARDİYOLOJİ HASRETİ SONA ERDİ

Yapılan atamalar sonucunda kapalı olan poliklinik sayısı 7’den 4’e düştü.


Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan ile birlikte Ünye ’de hekim ihtiyacının giderilmesi için geçtiğimiz hafta Sağlık Bakanlığına yaptığı ziyaretin ardından Ünye ’ye 5 Uzman hekim ataması gerçekleştirildi. Başkan Tavlı yapılan atamaları değerlendirerek “devlet hastanemize 5 uzman hekim atandı. Ünye ’mize hayırlı olsun. Atamalar devam edecektir” dedi.

 

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı İlçenin sorunlarına yönelik geçtiğimiz hafta Ankara’da AK Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan ile birlikte bir dizi temaslarda bulunmuştu. Başkan Tavlı, ziyaret kapsamında Ünye Devlet Hastanesi’nde bazı bölümlerde eksikliği hissedilen ve boş olan hekim kadrolarının atamasının yapılması için Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Aziz Alper Biten'i ziyaret etti. Ziyarette Ünye Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Ahmet Ateş de hazır bulunurken ziyaretin ardından Ünye ’ye 5 Uzman hekim ataması yapılması sevinçle karşılandı.

 

Atamalar kapsamında Ünye ’ye 1 Kardiyoloji Uzmanı, 1 Göğüs Hastalıkları Uzmanı, 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, 1 Nöroloji Uzmanı ve 1 Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı atandı.

 

Başkan Tavlı, “Atamalar devam edecektir”

Yapılan atamalara ilişkin bir açıklama yapan Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı , “Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Aziz Alper Biten'e, 23 Ağustos tarihinde AK Parti Ünye İlçe Başkanımız Kenan Selim Argan ve Devlet Hastanesi Başhekimimiz Op. Dr. Ahmet Ateş ile birlikte hastanemizin doktor ihtiyacına ilişkin gerçekleştirdiğimiz ziyaretin ardından Devlet Hastanemize 5 yeni Uzman Hekim atanmıştır. Atamalar devam edecektir. Hastanemizin hekim ihtiyacının giderilmesi için bizlere destek olan AK Parti Genel Başkanvekilimiz Prof. Dr. Sn Numan Kurtulmuş başta olmak üzere AK Parti Ordu Milletvekillerimize, İlçe Başkanımız Sn. Kenan Selim Argan'a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun” dedi.

 

Bu haber toplam 467 defa okunmuşturAnahtar Kelimeler : KARDİYOLOJİ, HASRETİ, SONA, ERDİ

Haber Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Son Haberler

 

ÜNYE MEDYA HABER Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız